Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem indul...

Mit csináljak, ha nem indul el a Windows előző verziója?

Figyelt kérdés

Nem indul el a konfigurációs rendszer. A verzió elindításánál jön egy hibaüzenet, hogy hiányzik vagy sérült egy fájl.

C:/windows/system/config/system

Nem javította ki, amikor javítani akartam. Telepítettem a Windows-t egy másik partícióra, meg aztán még egy másikra is, így három változatban van meg a cucc. Az eredetibe beleraktam a system fájlt a másik verziókból, de úgy sem indul el. Kicseréltem benne többet is, persze elraktam biztonságos helyre az eredeti fájlokat, és a helyükre másoltam másikakat, de sehogy sem hajlandó megjavulni. Csökkentett módban sem indul el. Nem akarok mindent letörölni a vinyóról, mert sok pótolhatalan dolog van meg az előző verzión. Legalább ezeket akarnám átrakni az újabb változatba, de az sem megy.

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon örülnék, ha a régebbi verzióból át tudnám menteni ezeket a cuccokat, de az lenne a legjobb, ha az egészet meg tudnám javítani.

XP-ről van szó. Mindegyik verziót ugyanarról a telepítőről raktam fel.

Nagyon-nagyon boldog lennék, ha valaki tényleg tudna segíteni ebben a dologban.



2012. aug. 4. 01:50
 1/1 SimkoL ***** válasza:

[link]


Én ez alapján vertem bele életet.

2012. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!