Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szép jó napot. Ki ismeri a...

Edina3 kérdése:

Szép jó napot. Ki ismeri a szupertablagepek.com oldalt? Szeretnék pár információt az ott levő termékekről. Főként a 8 inch-es tábláról. Köszönöm.

Figyelt kérdés

#Szupertablagep.com
2012. júl. 31. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs ilyen oldal, nem tölt be
2012. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 janipertiw válasza:
Én se találtam a szupertablagepek.com oldalt...lehetséges valamit elírtál?
2012. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Találtam néhány táblagépet az oldalon és érdekelne.Szerintem csak most "épül" az oldal, a facebook-on találtam rá. MAjd megnézem figyelmesen az oldal nevét, lehetséges tévesen írtam. Köszi mindenképp....
2012. aug. 1. 15:49
 4/9 Timikém válasza:
Szia, én is láttam a facebookon, és jó árban vannak a kütyük...mindenképp figyelni kell az árakra, mert ugyanezek megtalálhatók az áruházakban is.mielött vásárolunk egy kütyüt, hiszen az olcsó, 20 ezer forintos tabletektől a félmilliósokig széles a választék. Ha már egy adott típust kiválasztottunk, azon belül is érdemes megnézni, hogy hol a legolcsóbb, hiszen egy 100-250 ezer forintos tablet esetében már akár 20 ezer forint körüli különbségek is lehetnek az egyes boltok árai között.
2012. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 janipertiw válasza:
Láttam én is a reklámot a facebook-on, viszont nem tudom az árát. Arra emlékszen, hogy a legolcsóbb táblagép android 4.0 és kapacitív kijelzője van. Nagyon jól mutatott, remélem hamarosan megjelenik újra a reklám...
2012. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 katobel válasza:
Nagyon kell figyelni az árakra mielött vásárolunk egy kütyüt, hiszen az olcsó, 20 ezer forintos tabletektől a félmilliósokig széles a választék. Ha már egy adott típust kiválasztottunk, azon belül is érdemes megnézni, hogy hol a legolcsóbb, hiszen egy 100-250 ezer forintos tablet esetében már akár 20 ezer forint körüli különbségek is lehetnek az egyes boltok árai között.
2012. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 janipertiw válasza:
Főként a modernebb mobilkészülékeknél (telefonok, táblagépek) kerül szóba az érintőkijelző két nagy típusa: a rezisztív és a kapacitív. A laikus felhasználó számára is komoly jelentősége van, hogy megismerje ennek a két kifejezésnek a jelentőségét. A rezisztív kijelző technológia az olcsóbb, és kevésbé korszerű, ezek egy ponton történő érintésre érzékenyek. A rezisztív kijelzők használatához külön érintőceruza szükséges.
2012. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kiss Lori válasza:
Tudom miről írtál, nekem már megvan, a neve JXD. Tuti jó a gép, nem is láttam máshol ezt...a kijelző teljesen olyan mint a samsungé
2012. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. már meg is érkezett a táblagépem, nagyon komoly kis kütyű. Az árát pedig nem is mondanám...nagyon olcsó. Mindenképp írni fogok , ha minden rendben az olcsó szupertáblagép-el, ajánlani fogom komolyan...ennél komolyabbban, már csak azért is, hogy bosszantsam mindazokat akik drágábban vásárolták ugyanezt a táblát
2012. aug. 9. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!