Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Usb port mi lehet a baja?

Usb port mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám hogy 3 usb hely van a gépem hátulján és egyik se ismer fel semmit.Olyan 1 hete csinálja ezt,memória kártya olvasót bele dugom és csak fél másodpercre villan meg mikor folyamatosan kellene égnie.Mindent telepítgettem utána néztem a neten hogy még is mi lehet a probléma de egyik se és a Feszültség mérővel meg mértem hogy van e benne feszültség és van...

#usb_port_nem_müködik
2012. júl. 31. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Eszközkezelő segédprogram segítségével tiltsd le az összes USB-vezérlőt, majd engedélyezd azokat ismét. Ez lehetővé teszi, hogy a vezérlők helyreállítsák a nem válaszoló USB-portot. Az Eszközkezelő segédprogramban az USB-vezérlők képviselik az USB-portokat.
2012. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg csináltam és így se működik.
2012. aug. 1. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes átolvasni, sok hasznos javaslat van benne számodra is. [link]
2012. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyik se müködik... :S
2012. aug. 2. 09:37
 5/9 A kérdező kommentje:
de a joy amit csatlakoztatok hozzá az müködik de a kártya olvasó és a bluetooth meg az ilyenek nem... :S mi lehet a baj?
2012. aug. 2. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Confiker vagy INF/AUTORUN féreg fertőzhette meg, futtass le virusirtót.
2012. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem müködik :/
2012. aug. 5. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez hardveres hiba, kontakthibás kábel vagy rossz alaplap is okozhatja.
2012. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!