Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WoW-ban Hordában melyik...

WoW-ban Hordában melyik kaszt, melyik részét lehet legkönnyebben fel vinni 80ig? (pl. : tauren druid) melyiknek vannak a legjobb képességei? Szerver : tauri

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
talán hunter
2012. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hunterem van, azt nem hiszem mert ugye a pet-je az erőssége, ám 40után már rá küldöm petet, petre nyomok egy healt, ekár el bánik a 3-4 szinttel nagyobb szörnyekkel is, de ha el kezdem lőni én is akkor rám jön és én nem érek sokat mert lőni az jó de ha közel van akkor nem tudom lőni és hamar le megy az életem. Valami más ötlet? :/ (feral dudum is van)
2012. júl. 30. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

A hunterrel tényleg könnyű, ha rád jön akkor kicsit távolabb meg nyomogasd a pet spelljeit.

A paladinnal se nehéz fejlődni, csak kicsit unalmas.

Esetleg 55 lvl után Death knight...bár taurin biztosan bugosak a Death knight questek.

2012. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért bugosak?
2012. júl. 30. 17:47
 5/5 anonim válasza:
csak az eredetisek közül néhány gizda mondja hogy a tört szerver az milyen fúú de bugos (akinek nem inge...) viszont én eddigi életem során összesen 4 buggal találkoztam és azok közül 2 quest megcsinálhatatlan volt, 1 láda nem nyilt ki és egy hulla 10 yarddal arréb dobodott le. DK-t pedig felvittem 80-ra és a questek hibátlanok (Taurin)
2012. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!