Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW aréna. Szerintetek mik a...

WoW aréna. Szerintetek mik a legjobb párosítások?

Figyelt kérdés
Valamint ezek közűl melyik két kaszt illene a legjobban egymáshoz:prot pala, sh/holy pap, sub rugo vagy affla/destruction warlock??

2012. júl. 28. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez mindig váltózik épp az adott patctől függően én igaz most nem követem nyomon de régen azt csináltam hogy a top arena csapatokat néztem milyen összeállitásba vannak de mondom ez változik pl jön 1 erős nerf máris nem a legerősebb xy párosítás
2012. júl. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg eredetin 2v2re nagyon erős pl : subrugo & feralcica,discpriest & bármilyen melee dps /kedvencem unholy DK/,HolyPala & Arms wari/UH DK,ElemSh & DemonoLock
2012. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és azok közűl amiket irtam?(talán még a huntit meg a shámánt is közéjük lehet rakni de azoknak még nem tom a talentját
2012. júl. 30. 23:16
 4/11 Rémus bloodscalp válasza:

Szia. Jelenlegi patchben mondom (4.3.4):

Frostmage sub rouge ( talán a legjobb)

Frostmage allfi / destru lock

Elem sámi warlock

Cement retpala

Retpala hunter

Shadow pap frostmage

Disc pap rouge

Dk feral

Rouge feral

Én most frostmage Bm hunta setupban vagyok mage, nem annyira jó setup, sose láttam még ilyet de 17 meccs 16 nyereség egy bukta..;)

2012. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jah de én 3.3.5-ön vagyokXD

arra is ezek jok nagyábol??

2012. aug. 4. 17:26
 6/11 Rémus bloodscalp válasza:
Oda arms warrior holypala vagy affli lock feral druid, vagy disco pap uh dk, esetleg frost mage rouge.
2012. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösz jóhetnsk még a válaszok de a másik kérdésre is válaszoljatok!XD
2012. aug. 10. 20:46
 8/11 A kérdező kommentje:
*jöhetnek
2012. aug. 10. 20:48
 9/11 anonim válasza:
A felsoroltjaid közül a legjobb a pap rugó páros,sh/disc pap és sub rugó(ha taurin játszol ott assasin)De ezek között még a lock rugó és zsír.
2012. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. aug. 11. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!