Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy Dell...

Webshark25 kérdése:

Szeretnék venni egy Dell Inspiron N5110-et. És nem vagyok biztos magamban!? (Intel Core i7-2670QM, NVIDIA GeForce GT 525,4GB ram)

Figyelt kérdés
És sok helyen láttam hogy leírták nem gamer laptop, és nem használható játékokra.Mégis ahogy nézem a YouTube videókat akadás nélkül fut rajta ultrán a Skyrim, The Run, Battlefield 3. Ha minden igaz ezeknek van a legnagyobb gépigénye mégis 25-30 fps-ben futnak a játékok fraps felvevő program alatt. Nem értem mért írják hogy nem menne rajta. És ezért nem vagyok elég biztos benne hogy meg-e vegyem. Most akkor jól futnak rajta játékok vagy nem?

2012. júl. 30. 00:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hol és mennyiért láttad?


Amúgy én is egy N5110-et akarok venni igaz nem játékra. Sok helyen olvastam én is, hogy nem jó játékra más meg felsorolta azt amit te, hogy igenis jól viszi a játékokat.

Próbáld meg objektíven megítélni: Az 525 nem egy utolsó videókari, ahogy a processzor sem. Miért ne vinné?

Mindig mindenhol vannak olyanok akik jönnek és előadják, hogy ahh szar gép mert még +100000-ért olyan asztali PC-d lenne amivel a NASA feladatait is átvehetnéd...


Ami viszont valós hiba, hogy melegszik, terhelés alatt. Egy hűtőpad kelleni fog alá a játékhoz szerintem.

2012. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

200,000 Ft környékén láttam.

[link]

és

[link]

2012. júl. 30. 01:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Dell Inspiron gép nem ajánlott.


[link]


200.000 környékén én ezeket ajánlom. Sokkal megbízhatóbbak, mint a Dell Indspiron gépek és a videokártyájuk sokkal erősebb.


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja és a GT525M egy belépő szintű videokártya. El lehet vele játszogatni, de nem arra való. GT540M/GT630M, AMD HD 7670M már alkalmas játszani is.
2012. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Találtam másik laptopot...(Intel Core i7 2670QM, GeForce GT 540M,ram 4GB DDR3) de ez viszont ACER Aspire 5755G. És úgy hallottam hogy Acert ne vegyünk laptopba. vélemény?
2012. júl. 30. 13:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Az ACER laptopokat én sem ajánlom. Bár már nem olyan rosszak, mint régen voltak, de még mindig nem a legmegbízhatóbbak. Ráadásul nevetséges az egy év garancia amit adnak. Egyébként játékra teljesen felesleges 4 magos i7 processzorral szerelt laptopot venni. Bőven elég egy 2 magos i5 és egy GT540M/GT630M szintű videokártya. A játékoknál a videokártya teljesítménye többet számít, mint a processzoré. Ha megbízható gépet akarsz venni, akkor a Lenovo és a Toshiba gépeket ajánlom. A Samsungok is jók, de azokban általában csak GT520MX videokártya van ami még a belépőszintű GT520M-nél is gyengébb.
2012. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ne variálj vedd meg!:)teljesen megfelel elég sok célra!:)
2012. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A Dell Inspironok nem jók.


[link]

2012. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az a fórum nem etalon, ott masszív hittérítés folyik.

Az inspiront élből gyalázzák cserébe bármikor ajánlanak jobb gépet 2x annyiért, vagy alacsonyabb felszereltséggel...

Esetleg "jobb" gépet kevesebb garival, csak mert 1-2 megszállott szerint szebben kopog a műanyaga...


3 ismerősöm is nyúz inspiront 2-en N5110-et egy meg N5010et, egyiknek sincsen baja vele.

Persze kategóriájában kell értékelni, nem egy üzleti gép.

2012. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A prohardver fórum megbízható. Az meg hogy három ismerősödnek is Inspiron gépe van abból szintén nem lehet következtetést levonni. Mindenki ilyen hülyeségekkel érvel, hogy az én haveromnak meg az ő haverjának is ilyen gépe van és ők meg vannak elégedve vele. Akkor már csak jó lehet. Sokan még mindig azt hiszik, hogy a Dell a csúcs., mert egy pár éve még nagyon megbízható márkának számított és nem hajlandóak felfogni, hogy az Inspironok nem jók. Azok csak divattermékek. Ráadásul az i7 teljesen felesleges. Játékhoz a videokártya teljesítménye sokkal fontosabb, mint a processzoré. De nekem mindegy. Én elmondtam a véleményem és ennyi. Nem szándékozom vitába bonyolódni emiatt. Majd a kérdező eldönti, hogy kinek a tanácsát fogadja meg.
2012. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!