Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondjatok olyan szolgáltatót...

Mondjatok olyan szolgáltatót ami telefont, tvt, és internetet szolgáltat egybe?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne amire persze nincs panasz, és megbizható is és jó árba is van.
2012. júl. 25. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Digi, UPC.
2012. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a digit ajánlom mivel nagyon jó szolgáltatást nyújtanak ingyenes üzembe helyezéssel és nagyszerű árakon ráadásul nagyon nagy a választék is!
2012. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyire megbizhatóak? Mármint ha jön egy nagyobb vihar, akkor is van net, tv?
2012. júl. 25. 21:54
 4/6 A kérdező kommentje:
jut eszembe, netet hány felé lehet osztani, meg a tv-t? Mert hallottam olyan szolgáltatóról hogy pl csak egy tv-re lehet kötni, többre nem.
2012. júl. 25. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Digis válaszoló itt, bár igaz hogy viharkor nem, de mostanába elég gyakran elmegy a net. Telefon meg TV az elvileg működik, de az elmúlt 2-3 hónapban gyakran megszakad a net. Győri vagyok és valószínű hogy csak ideiglenes probléma, és nem országszerte van, úgyhogy ne ez alapján itélj.


Árban és sebességben viszont ők a legjobbak, esetleg még a UPC fiber, ha már bevezették. Ha jól tudom az még csak Pesten van.


[link]

2012. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akármerre szétoszthatod, nem tudják megakadályozni. Sima splitter box TVhez és két kábellé szétveszed, internethez meg egyértelműen router.
2012. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!