Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most vettem egy laptopot, és...

Most vettem egy laptopot, és szeretnék internetet kötni rá, de hordozható kellene, néztem már sok szolgáltatót, de igazából nem tudom, hogy melyik érné meg?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy gyors legyen, Kunadacson (Bács-kiskun megye) lakom, nem tudom hogy mennyira van itt fedettség?
2009. szept. 29. 08:58
 1/4 anonim válasza:
Kecskeméten lakom, nekünk idáig gts-datanet volt, igaz ez már rég óta, arra emlékszem hogy egy üzletben vettük meg a modemet, kb 10 perc volt, hazamentem, jött a számítógépes ismerősünk, bekötötte és volt net. Ennek 4990 volt a havija és korlátlan. Most a teló és a tv miatt váltottunk, t online-ra, így mind a 3 egy szolgáltatótol van, így a net 3690 havonta, és szintén korlátlan. Bár bevallom, ez a net csere, nem ment valami egyszerűen....
2009. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan sok szolgáltató van mobilnetre,csak három,Vo,Pa,Té. Én a helyedben megnézném ennek a háromnak a lefedettségi térképét,és amelyik a legszimpibb azzal szerződnék.
2009. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.
2009. szept. 29. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Most is Vodafone Internet Fixet használok, szélessáv, 5G havonta 5500 ft. (4400 lenne, de az ÁFA miatt ennyi). Adtak hozzá sticket, Nézd meg a www.vodafone.hu lefedettségi térképét, de csak akkor kössszerződést, ha ott van 3G.
2009. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!