Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a Minecraftomnak?

Mi baja lehet a Minecraftomnak?

Figyelt kérdés
Beraktam 5 mobot minecraftba és nem tudok rá többet rakni mert akkor nem indul a játék mitől lehet ez?
2012. júl. 25. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Minden igy tökéletes benne ahogy van a játék direkt lett ilyen a grafikája a minecraftban akármit meglehet épiteni pont ezért szeretik az emberek én nem arra voltam ezzel a kérdéssel kiváncsi hogy te a Sims 3-al játszol mert egy kis 13-14 éves vagy aki mindenhez hozzászól mert egy kis szardarab szóval ennyit erről...
2012. júl. 26. 10:14
 2/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:

elsőnek: ne offolj

amúgy a módok összeakadnak. ez gyakori, ezért nem lehet egyszerre több modot felrakni

2012. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát fiam ha például felraksz egy esőgeneráló meg egy esőtlegítő modot egyszerre, hát lehet nem fog egyezni a véleményük... Nekem 2 mod van fenn, és jól kijönnek, de az istenértse raknák fel harmadikat...
2012. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:

tehát egyszerűen: nem futnak egymástol a modok. lehet hogy te régebben láttad egy videóban, de a modok frissülnek, és lehet hogy 1 blocknak/itemnek ugyan az az ID-je. persze nem csak ez lehet a probléma

mellesleg a kérdezőnek üzenem, hogy nehezen tudtam rájönni hogy modrol van szó, mert idézem: "Beraktam 5 mobot minecraftba"

legközelebb erre figyelj :D

2012. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi h elirtam és köszönöm a válaszokat :D
2012. júl. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!