Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért Laggol Be Majdnem...

Miért Laggol Be Majdnem minden Játék ezen a Konfigon?

Figyelt kérdés
Van eggy... Toshiba Satellite RO A10 Laptopom... Teljesítménye.... 40GB HDD 512MB DDR Memória 64MB (Itegrált) VGA 2.50GHZ Celeron CPU...Az lenne a gondom hogy a Postal 2 Laggol... Inkább Akkor laggol nagyon a Játék Mikor Kimegyek a Játékban az Utcára.. Perig a Grafika Lowon van Sőtt a felbontás is csak 600X van... a Gta San andreas csak eggy nagyon kicsit laggol be... Ott inkább csak az Autóknál mikor szállok be... A VGA-MAL nem lehet semmi Probléma mert az Online Játékokat Akadás nélkül viszi.... Miért van ez?...
2012. júl. 24. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

64MB (Itegrált) VGA

Ez nem játékra való.

2012. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt hogyérted?... Hiába 64MB VGA(Integrált) nehogymár ne vigyen el eggy olyan Játékot aminek a VGA igénye 32 MB Videó teljesítmény... vagy csak én tudom rosszul???.. nemis tuttam...
2012. júl. 24. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

San andreas gépigénye igen 64 mb kell neki de akkoriban még nem HD ban akartak játszani meg ilyesmi

de am meg elmondom hogy a laptopban pl 1Gb os videókártya nem ér annyit mint egy 1 Gb-os nem intergrált számítógépbe való videókártya ezért nem használják a laptopokat játékra...persze kivétel a 200+ k-s laptopok

2012. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!