Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet helyrehozni az...

Hogyan lehet helyrehozni az elcseszett szinkront?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az Ezerarcú világ egyik részét, a Thai ételekről. A lényeg, hogy az angol és a magyar egyszerre beszél, és alig van közöttük hangerőbeni különbség. Hogyan lehetne ezen változtatni? Lehet egyáltalán? Vmi szoftverrel? Mondjuk az egyiket lehalkítani, vagy teljesen kivenni. Mindegy melyiket. Lehetséges ilyet?
2009. júl. 14. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Leszedheted az egyik szinkront>>> [link]

Valami progi képes külön kezelni a 2hangsávot lejátszásko(...talán bsplayer?)...tedd fel új kérdésnek!

Viszont érdekel ez a Thai oldal, ha megadnád...:)

2009. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. :) Köszönöm, am a vicc, hogy csak windows alatt szar, Linux alatt jó, halk az angol, s hangos a magyar. :) Majd nézek windows-ra is vmi soft-ot, habár ami fent van, az az egyik legjobb. No mindegy.

____________________________


Szívesen megadnám a címét, de torrentről töltöttem :) Asszem a [link] (NEM REKLÁM!!!!) oldalról, ha jól emlékszek. :) És elvileg még nyílt a regisztráció, szóval te is innen leszedheted. :)

2009. júl. 15. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
THX...
2009. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azóta ezt találtam...hátha érdekel...üdv

[link]

2009. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!