Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a fényképezőgépe...

Mi baja lehet a fényképezőgépemnek? Vírust kapott?

Figyelt kérdés

csatlakoztattam usb-n keresztül egy számítógéphez , felraktam a képeket és kikapcsolta gép és vele együtt a fényképezőgépem is . Azóta nem tudom bekapcsolni .

Olyan létezik , hogy ha vírusos a gép akkor az átmenjen a fényképezőgépre ? Nem hallottam még ilyenről azért kérdezem . Ha valaki tudja mit kell csinálnom esetleg azt ha megosztaná velem nagyon megköszönném .



2012. júl. 15. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem vírus, csak elromlott. Ha garis vidd vissza megjavíttatni.
2012. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

múlt héten kedden hoztam el a szervizből több mint 1 hónap telt el , hogy bent volt . az ígért két hét helyett .. :/ múltkor a töltőnek volt baja most vigyem vissza megint ? :/

nem tudok dolgozni ha újabb 1 hónapot várok rá . illetve a gyakorlatos papírom sem lesz meg :S

2012. júl. 15. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is volt egyszer ilyen és majd betojtam de kiderült hogy csak lemerült az akksija :D nem ez van itt is hátha?
2012. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi baja volt? Ugyanez? Pedig ezt csak szervíz fogja tudni valószínűleg megjavítani.
2012. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem merült le tegnap töltöttem fel teljesen . és csak annyi volt , hogy a készült képeket feltettem a számítógépre . és levettem a gépről és nem kapcsol be. de a kijelzőn sem jelez ki semmit . ( ha le lenne merülve akkor is ki lenne írva a kijelzőre a darabszám. hogy még hány kép fér a gépre . ) tehát nem lemerülés áll fent . :/

múltkori baja elvileg csak a töltővel volt . azt mondták a töltőt ki is cserélték . de a géphez nem nyúltak mert , elmondásuk szerint annak nem volt baja . de valóban ugyan ilyen szituáció volt múltkor is . Tehát fogalmam sincs mi baja lehet . : /

2012. júl. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!