Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megér 135. 000FT-ot ez a gép?...

Megér 135. 000FT-ot ez a gép? Játékra kellene. És jól van összerakva?

Figyelt kérdés

Alaplap:

[link]


CPU:

[link]


RAM:

[link]


VGA:

[link]


HDD:

[link]


Ház:

[link]


Táp:

[link]


DVD:

[link]


USB:

[link]


2012. júl. 13. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az még közel sem jelenti azt, hogy értesz hozzá. Olyan emberek tudnak szám. tech. boltokban dolgozni, hogy ihaj.

Ráadásul persze, hogy egy PC boltosnak a nagyobb teljesítményű=drágább táp éri meg.

A túlhajtás élettartamra gyakorolt hatásával pedig tisztában vagyok. Ahogy a felvett teljesítményre gyakorolt hatásával is, azért is emeltem ki, ugyanis az én gépem még OC nélkül is többet fogyaszt, mint a kérdésben szereplő és így is vígan elvan 400W-on. A kérdésben szereplő gép csak elvétve fogja 200-220W-nál jobban terhelni a tápot.

2012. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az optikai meghajtó kihagyásával (ez megmaradhat a jelenlegi gépből):

[link]

[link]

A másodiknál nagyot spóroltam az alaplapon, ami a fejleszthetőség és az egyenletes teljesítmény kárára mehet, cserébe egy erősebb videokártyát kapott, a másodiknál inkább a jobb alkatrészminőségre és az időtállóbb alaplapra figyeltem.

2012. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!