Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől fagyhat le a gép?

Mitől fagyhat le a gép?

Figyelt kérdés
Amikor játszom semmi gond nincs vele,megy szépen. De ha letöltök,és netezek lefagy,de volt rá példa hogy csak simán lefagyott,miközben nem csináltam semmit,nem reagál semmire sem. Csak ha újra indítom. Gondoltam arra hogy a táp okozhatja, így hát tegnap kicseréltem. De a probléma továbbra is fent áll. Segítsetek hogy ha tudtok. Már nincs ötletem. Ja és még annyi,hogy amikor lefagy,mind két vichester nagyon forró... Talán ez a baj?

2012. júl. 8. 12:42
 1/5 Toth Isrván ***** válasza:
üdv ellenörizd a vinyo csatlakozását mert ha kimozdul a kábel akk is szokot iet csinálni,az meg hogy meleg az nem baj mert az a jele annnak hogy meg a vinyo,egyébként hüti valami a vinyot?
2012. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem! :) Talán egy kábel csere? És egyébként nem tudom hogy hűti e valamit,mert van egy hűtés az alaplapon,meg ugye a táp,más nincs. Ja és pont néztem,hogy az usb közelébe egy elem fel van púposodva. Talán ez okozhatja a problémát? Mert egyébként az usb sem reagál semmire. Elemet házilag lehet cserélni? Köszönöm a válaszod!
2012. júl. 9. 12:21
 3/5 webmester-ter ***** válasza:

az ellemcseréről csak annyit, hogy nem tudom amennyiben nincs semmi áram, nem megy-e ki a bios meg hasonló a gép memóriájából, azt hiszem arra jó az ellem, de ammennyiben áram alá helyezed és úgy cseréled és elég gyorsan szerintem nem lehet gond(nem bekapcsolt számítógépnél)


ha játék közben nem kapcsol ki, akkor tesztként rátehetsz egy másik játékot vagy ugyanolyant, hogy azzal vizsgálhasd, hogy a merevlemezen találtál el egy olyan részt, amelyen nincs hiba, és azért megy, mert merevlemez hiba miatt is kiütheti böngészés, töltés illetve semmittevés közben, habár abban az esetben a KÉKHALÁL szokott bekövetkezni, nem csak simma fagyás, és ammennyiben fut a játék, akkor nem lehet gond sem a RAM-mal sem vedig a videókártyával, mert ezt a kettőt és a processzort használják a játékok

2012. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Toth Isrván ***** válasza:
Üdv cseréld ki az ellemet(ez nem fogja a problémádat megoldani)de azért jo ha uj van benne,ami pedig az usb-t illeti vagy levintiltva vagy ki van kapcsolva nézd meg az eszközkezelöt,ami pedig a lefagyásokat illeti sztem nem hárdveres probléma van mert mint ahogy az elötem komentezö is irta(ez használja a vidikarit a ramot meg a procit is ha azokal volna a baj akk játék közben vagy lefagyna vagy kékhalált dobna be,probáld meg ujra tenni a windows-t és hát ha orvosolodik a probléma:)
2012. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt vettem észre egyébként,hogy leginkább az internet download managertől fagy meg a gép.:/
2012. júl. 19. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!