Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől fagyhat le a gépem...

Mitől fagyhat le a gépem játék közben?

Figyelt kérdés

Mostanában játék közben többször egy idő után befagy a hang és a kép is, és bekapcsoláskor nagyon sok idő míg betölt minden, nem értem miért, mivel most volt alaplap cserém, a videó kártyám is aránylag még új .Vírusirtó nem talált semmit, féregkereső se.


Gépem:

- AMD Athol 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2,40 GHZ

- 2 GB RAM

- ATI Radeon 512 MB HD 4670

- A tápom 450W de az is új


Mi lehet a baj? Ha esetleg cserélni kellene akkor mit?


2010. okt. 22. 22:51
 1/4 anonim válasza:

hogyha az alaplap csere óta van ez a dolog, akkor valsz az. az hogy új valami nem feltétlen egyenlő azzal hogy az tuti h nem hibás a dologban. annak ellenére hogy ezt várnád el:)


a megoldás sokszor közvetlen kapcsolattal is nehézkes megoldani. szal így ennyi infóval igazából találgatni lehet.

szerintem frissits egy alaplapi biost. hátha

2010. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából, azért cseréltük le, mert azelőtt nem volt jó. Miután alaplap csere lett, egy ideig jó volt, de most már néhány játéknál lefagy.

De nem minden játéknál csinálja ezt.

2010. okt. 22. 23:09
 3/4 anonim válasza:
Sajnos velem is ezvan :( Nagyban játszok aztán hirtelen befagy...szinte teljesen ugyanezvan szval...vírus nincs éshát már ideges vok -.-
2010. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekemis öszintén megmondom de amikor lefagyott a géprkfelrugtam az egeret de szrintemalap a hiba nekemis 1/2 honapja cseréltün.
2010. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!