Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung notebook - win 7 kérdés?

Samsung notebook - win 7 kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy samsung laptopom, akinek van még, neki ismerős gondolom, hogy van ez a remek védelme tört win7 ellen.


Egy ismerősöm egyetemén keresztül tud vásárolni olcsón eredeti win7-et, amit elvileg több gépre is fel tud tenni, már csináltak ilyet náluk.

Az lenne a kérdésem, hogy ha az én gépemre telepítik ezt a win7-et, azt elfogadja a samsung? Tehát érvényes kód, meg minden, csak több gépen egyszerre. Gondolom földi halandó gépeknél ez simán megy, csak a samsung védelmi rendszerét illetve elgondolkodtam rajta.

Szóval lehet ilyet?



2012. júl. 7. 20:10
 1/3 eNerdzsy ***** válasza:

Egy ismerősöm - ismerőse telepített már fel Samsung notebook-ra másolt Win 7-et + Loadert és működik a rendszer már több mint fél éve.

A fórumokon azt írják, hogy a Loader telepítése után jelentkeznek a gondok de mint látható akkor sem minden esetben. ;-)

Ha neked eredeti lemezed van akkor Loaderre semmi szükség ezért, ha mindent jól csinálsz telepítéskor én 99%-os sikerre számítok.

2012. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eNerdzsy ***** válasza:

És még annyit, hogy az oktatási rendszerben tényleg létezik egy ú.n. "ingyenszoftver" program ahova ad a Microsoft olyan lemezeket amikkel több gépre is lehet telepíteni.

Legálisan ezek az iskolákban és a tanárok otthoni gépein használhatók.

2012. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az én gépem a barátságtalan fajta, kaptam én is mindenféle csodaverziós win7-et ami az összes többi gépen gond nélkül elfut, mert így buherált meg úgy nem kell neki kód, de az enyém az összeset letiltotta és kész.

Végül egy hacker szenvedte rá - ez is tört - akinek volt kapcsolata a microsoftnál és azoknak volt olyan tört win7-e amit már a samsung sem szúrt ki, hogy kamu. De ez is több napjába került.

Azóta keresek mindenhol olcsó win7-et, hogyha besz.rna, akkor tudjak újratelepíteni. De nem igazán találtam eddig ilyet, csak most ez.

2012. júl. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!