Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma ennyire általános érteni a...

Ma ennyire általános érteni a hardverekhez?

Figyelt kérdés

Egye többet látom azt, hogy a legtöbb mai fiatal ért ezekhez, mint manapság a focihoz.

Szerintem ez jó, de miért van az, hogy ért egy kicsit hozzá, de a pofájuk jóval nagyobb. Ezen az oldalon is, elégszer van az, hogy ki szokták őket javítani egy, két dologban, és erre olyanoknak pofáznak vissza akik náluknál jóval hozzáértőbbek.

Ez az észrevételem viszont pl programozásnál vagy webfejlesztésnél nem áll fent, ott nincs ekkora fiatal tömegnyomor.

Szóval szerintem kicsit zavaró, mivel többnyire a válaszaik nem a legjobban helytállóak. Szerintetek?


2012. júl. 1. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen vannak akik csak haszonszerzésből csinálják, de van akik tényleg sötétek. Nem egyszer vesztem már össze eladóval. A személyes kedvencem még mindig az nV fan volt, aki szerint az AMD vga-kal olyan kínok vannak, hogy nem kompatibilisek a monitorokkal stb...
2012. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 SnakeDoc ***** válasza:
Ami a legrosszabb, hogy az emberek nagy része, aki azért megy PC boltba, hogy szakszerű és jól felépített gépet vegyen, elhiszi ezeket a baromságokat. A legkönnyebb a hülyeséget terjeszteni...
2012. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!