Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A BIOS-t nem tudom elindítani,...

Sunyi222 kérdése:

A BIOS-t nem tudom elindítani, win7em van és egy haver átállította a BIOS ban a bootot Fastra, hiába nyomkodom a billkombinációkat, amikkel ellehetne indítani a BIOS beállítást, egyszerűen olyan gyors a bootom hogy nem bír indulni a BIOS, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 08:37
 1/6 A kérdező kommentje:
annyit még mellétennék, hogy TOSHIBA Satellite C660-as laptopról van szó, ha ez bármin is változtatna
2012. jún. 30. 08:46
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és még azt is mellétenném, hogy BOOT olni is szeretnék és a BIOS ban átszeretném állítani a Fast bootot Normalra, ha esetleg elromlana a rendszerem, így újra sem tudom telepíteni mert nemhozza be a BOOT menüt sem. válaszokat nagyon megköszönnék... :(
2012. jún. 30. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de az valószínűleg megoldja a problémádat ha csinálsz egy BIOS resetet, ami alapra állít mindent. Ez laptól függő jumperrel megoldható dolog. A manual-ban írják...
2012. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még garanciás a lapos és szétszedni nem akarom mert laptopot soha életemben nem szedtem még szét, más lehetőség esetleg? :S
2012. jún. 30. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szólsz a nagyokos haverodnak, hogy állítsa vissza...

A BIOS-ba csak a megfelelő billentyűvel tudsz bejutni. Ha ez a lehetőség nincs meg a FastBoot miatt - amit megint csak a BIOSban tudsz kikapocsolni -, akkor nincs más...

2012. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elnyomta de vissza nem bírja állítani :S
2012. jún. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!