Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a számítógépen egy játék sem indul el?

Figyelt kérdés
Letöltöttem pár játékot agépremre nfsu2 pokoli szomszédok gta stb és nekem mindegyik elindul. Ismerősömnek ugyanaezeket letöltöttem ugyanúgy feltelepítettem,de semmi. Ki lett krekkelve de bäszik elindulni. Ilyenkor mit kell csinálni ? Hiányzik valami a számítógépről valami indítócuc vagy mi ? Most lett újrahúzva a win 7 ultimate szval nem is vírusos.
2012. jún. 29. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
telepitett drivereket?
2012. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
driver
2012. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezaz,hogy nincs telepítve driver !
2012. jún. 29. 09:26
 4/6 A kérdező kommentje:
legalábbis ebben bízok viszont nem tudom,hogy milyen kell nem tudom,hogy ehhez a videó kártyához milyen való. Úgy szoktam mindig h keresek frissítéseket és onnan kiválasztom de most nem találtam a listában olyat h drivr :S
2012. jún. 29. 09:27
 5/6 MaXXeGee ***** válasza:
Everest letölt, telepít, megnézi az alaplap típusát, felmegy a gyártó honlapjára kikeresi a saját alaplapját (típus szerint) kiválasztja az op rendszert (win7-hez jó a vista is ha win7 nincs) letöltögeti az összes drivert (bios nem kell) feltelepítgeti, és élvezi a számítógépe "teljesítményét" ;)
2012. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Everest egyrészt elavult, manapság AIDA64 van, másrészt driverek nélkül ő se tudja az ujjából kiszopni, hogy mi micsoda. Egyszerűbb elolvasni, ami az egyes hardverekre van írva, mert bizony rá van írva, hogy mi micsoda.
2012. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!