Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt megoldani? (lent)

Hogy tudnám ezt megoldani? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy röpke történetem: éppen módokat raktam be a GTA-ba beléptem a játékba.... bezsálltam egy atóba... és lefagyott... gondolom hibás volt a mód meg minden.... de nem ez a lényeg! A LÉNYEG: az hogy totál nem reagált semmire és muszáj volt kinyomnom megint bekapcsolom és bejön az első ilyen töltő geb*sz vagy mi aztán fekete lessz minden és ennyi van a képernyőn: _ semmi tudom hülye ötlet volt kinyomni vártam vele negyed órát de nem csinált semmit amúgy már volt ilyen akkor 1 hétre kihúztam és bekapcsolt normálisan csak félek hogy most nem fog....

2012. jún. 29. 00:10
 1/1 Hemi the killer válasza:
Indításkor próbáld meg lefuttatni a CheckDisk programot ( [link] ha nem oldja meg a problémát, lehet, hogy újra kell telepíteni az oprendszert.
2012. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!