Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rendesen leteszt...

Hogyan tudnám rendesen letesztelni a gépem teljesítményét?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy valamim gyengébben teljesít mint kéne,de sajnos csak találgatni tudok,a legtöbb ezzel foglalkozó program amit találtam,pedig csak megnézi,hogy milyenek a hardwarjeim,és eggyáltalán nem foglalkozik egyébb tényezőkkel(pl milyen állapotban van blabla..)

Szval örülnék,ha valaki tudna mondani egy programot,amivel rendesen letesztelhetem a gépet.Nem kell egyszerűnek lenni.Én valami olyasmire gondoltam,mint ami olyan mint egy egyszerű stressz test,csak a végén írna + infókat,amiből kitudnám szűrni mi lehet a gond.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. jún. 24. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
3D Mark illetve PC Mark sorozat, egyenként pontoz minden eszközt a teljesítményüknek megfelelően, így láthatod, hogy mi teljesít gyengén.
2012. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösszi,remélem segíteni fog.(és még ingyenes is jupi nem kell torrentozni x))
2012. jún. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!