Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett elég furcsa dolgokat produkálni a gép.

Körülbelül június elején kezdte el ezeket. Nem működik semmilyen játék rajta. Eddig hiba nélkül játszottam a team fortress 2-vel, a minecrafttal, battlefield 3-al, és most már egyik sem megy. De egyik pillanatról a másikra elba*ódott, pedig nem is csináltam semmit a géppel.


Minecraft: Elindítom, játszok, 5 perc múlva elkezd nagyon durván szaggatni, majd végül beáll a diavetítés, azaz játszhatatlanná válik. Kilépek, elindítom újra, villámgyorsan betölt, jó megint 5 percig, aztán kezdődik elölről.


Team Fortress 2: Eddig semmi gond nem volt vele. Talán annyi, hogy úgy 1 óránta elkezdett a kép vibrálni, de úgy 10 mp alatt véget ért ez a vibrálás, és utána az összes textúra más színű lett, esetleg más formájú. Kiléptem az asztalra, visszaléptem, megoldódott. Nem zavart, mert az egész művelet megvolt max. 25 mp alatt, és (viszonylag) ritka volt. Most ennek vége lett. 10 percente kékhalált kap a gép, ha játszok. Valami olyat ír ki, hogy psyhical memory dumping (vagy bumping, nemtudom, elég kevés ideig írja): 10%-20% felmegy 100-ra és újraindul a gép.


Megmaradt a kép vibrálás is, viszont ha elcsesződnek a textúrák, és kilépek az asztalra, hogy aztán visszalépjek, már nem lép vissza, csupán csak egy kis fekete téglalap jelenik meg a képernyő bal felső sarkában ha rákattintok, (és a játék hangját hallom közbe).


Battlefield 3: Talán ez vacakol a legkevesebbet, ami elég furcsa, mert ez igényli a legnagyobb gépigényt a 3-ból.

Ez kb. 50-60 percente áll le " a battlefield.exe működése leállt" üzenettel.


További "finomságok": mostanában sokat sokszor leáll a skype, az asztal feladatkezelője, google chrome (általában ez is mind játék közben következik be) pl. " a skype működése ismeretlen hiba miatt leállt"


Fontos infók: a gép 1 hónapja lett újrarakva. XP-ről lett WIN7-re váltva. Elég jó gép, szóval nem az a gond, hogy esetleg nem bírja a játékokat. Alapos víruskeresést folytattam, nincs semmilyen vírus a gépen.


Mitől lehet ez? Nagyon idegesít már, hogy semmivel sem tudok játszani, ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 28. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Pucold ki a rendszert, CCleanerrel vagy valami hasonló cuccal ami alaposan átfésüli a registryt, rakj fel friss drivereket meg ami nem működik rendesen azt telepítsd újra. 32 vagy 64 bites rendszered van amúgy?
2012. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
32. Köszi a válaszod, utánanézek ennek a cleaner programnak!
2012. jún. 28. 14:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!