Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A macbook pro videókártája...

A macbook pro videókártája erösnek számit?

Figyelt kérdés

hogy futnának rajta az ujjab játékok? PL: battlefield 3

modern warfare 3 stb



2012. jún. 26. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Intel HD Graphics 3000

Integrált VGA, játékra nagyon gyenge, de laptop nem is játékra van tervezve.


Szerintem a Battlefield 3 el se indul rajta, de lehet tévedek.

Ha már ennyi pénzed van én a helyedben egy normális laptopot választanék, márkától függetlenül, normális VGA-val.

2012. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Modellfüggő, de általában nem valami erősek, PC játékra viszont csak windows7. Ha játszani akarsz felejtsd el az apple gépeket.
2012. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs de ha játékra keresel laptopot és ennyi pénzed van miért MAC-et veszel? Az mindenre jó csak játéra nem meg attól függ melyiket nézted. 15" től már van olyan amiben 1GB-s NVIDIA van az már egész türhető.


De ha játékra is szeretnéd használni rendszeresen akkor midedképpen egy gamer PC.

2012. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Multigod97 ***** válasza:
A mostanié Intel 4000, de én pontosan ezért veszek egy tináqt, mert annak elég erös, a starking-ben megkértem az egyik eladót, hogy mutassa meg milyen a windows rajta és megmutatta a bf3-at is
2012. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Multigod97 ***** válasza:
*Retinát
2012. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!