Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak olyan counter...

Bakk László Miklós kérdése:

Hogyan csináljak olyan counter strike 1.6 házi futna a gépemen szervert hogy bárhonnan fel tudjanak jönni rá?

Figyelt kérdés
Nekem van egy ilyen szerverem de csak azok tudnak feljönni rá akiknek olyan nete van mint nekem. Hogyan mivel lehet ezt meg csinálni hogy más netes is fel tudjon jönni.
2012. jún. 22. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A routeredben állítsd be a DMZ-t és a Port fowardingot (cmd>ipconfig) kijön a blső lan ip-d, és az átjáró. az átjáród beirod a böngésződbe, és bejelentkezel, mint admin. megkeresed a DMZ-t, és beilleszted a belső IP-det. Port fowardingot is megkeresed, és oda beirod portnak azt a számot, ami a szervered portja (alapból 27015) aztán ha kéri, akkor megint a belső ip-det. most kilépsz, és megadod valakinek azt az ip-det, amit a www.whatsimyip.com -on látsz. ennyi.
2012. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csakhogy nincs routerem.
2012. jún. 22. 14:58
 3/9 slayers26 válasza:
Ezt konnyu megoldani le kell tolteni egy programot a neve 47-48 Protokol es evvel mar barki fellephet a szerverre
2012. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem jó mert csak az tud feljönni még mindig akinek olyan internete van mit nekem:(
2012. jún. 28. 16:33
 5/9 A kérdező kommentje:
A routerel tényleg menne?
2012. jún. 28. 16:37
 6/9 slayers26 válasza:
mondok en neked valamit jobban jarsz ha berelsz eggyet nincs vele nagy problema nem kell cofigojad nem kell ejjel-nappl menjen a szerod es meg a villanyszamlat se tekeri fel mar ezer megeri komolyan a viilanyert mert nekem is volt hazi szerom es nah kover penztarca kellet hozza:(
2012. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 slayers26 válasza:
a geped bocsanat nem a szerod
2012. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van egy TL-WR741nd azon hogy kel be állítani?
2012. okt. 21. 16:44
 9/9 A kérdező kommentje:
router
2012. okt. 21. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!