Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A The Sims 3-ban mi az a...

A The Sims 3-ban mi az a varázstörpe?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve hogy játszok rajta, de eddig először hallottam 3-szor is valami furcsak hangot. aztán megnéztem az egyik simemnek a befolyásoló hangulatjelzőit, és ott volt olyan hogy:

"Zenei mestermű

Félénkséged elillant, mint a kámfor, és immár bátran szárnyal a hangod.

(A varázstörpe miatt)"

Ez mit jelentsen?:O mindegyik simemnél ott van..



2012. jún. 22. 08:38
 1/4 Lunala ***** válasza:

Ha az egyik simed énekes, és sikeres, akkor az éjszaka folyamán (éjféltől kezdve, ha jól tudom 3-ig) bármikor megjelenhet egy énekes kerti-törpe a telkeden. Amikor megjelenik, akkor hallod azt a furcsa hangot, és kapják meg a simek ezt a hangulatjelzőt. Itt úgy nincs a listában, de egyéb infókat megtudsz a rejtélyes törpékről: [link]

Kép a te törpédről: [link]

2012. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, az egyik simem énekes (10.szintű). és furcsa hangot hallottam tényleg... igen ez a törpe az, multkor a kávézóasztal alatt volt. és egyéb ilyen törpék még vannak?

köszönöm a válaszod!:)

2012. jún. 24. 19:04
 3/4 Lunala ***** válasza:
Igen, rengetegféle van :) Ha rákeresel a googleban 'Mysterious gnome' címszó alatt, biztos kiad egy csomó képet :)
2012. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2012. jún. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!