Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezhet az, hogy egy idő...

Létezhet az, hogy egy idő múlva egy írott dvd-ről "lekopik" a film?

Figyelt kérdés

Ugyanis most néztem a sg-atlantis 1. évadát(gond nélkül),de a 2. évadot nem hajlandó lejátszani,pontosabban aszongya a tulajdonságoknál,hogy foglalt terület 0 byte,szabad terület 0 byte.pedig ezt már megnéztem egyszer.

szóval nem tudom mivan.köszönöm a válaszokat.


2012. jún. 20. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sérült az adathordozó réteg, amit nem tud beolvasni az oprendszered. Ez keletkezhetett hibás írás miatt, rossz adathordozó réteg miatt, vagy csak régi már a lemez...stb.

Ha windowst használsz próbáld meg lementeni az adatokat a sérült dvd lemezről az IsoBuster programmal. A windowst megkerülve próbálja lementeni a sérült adatokat.

2012. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan volt hogy fater kiírta dvd-re a filmeket, szépen vett ilyen ragasztható korong alakú papírokat és arra nyomtatta a borítót. Rá a lemezre, persze a "felső" oldalára. Rá fél évre akadozva, szaggatva játszotta le (ha lejátszotta) a filmek többségét.
2012. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
IceCube71:lementeném én,de semmiféle adatot nem mutat a meghajtón,csak a nagy semmit...vagy az isobuster látja így is?
2012. jún. 20. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az IsoBuster-t pont az ilyenekre találták ki. Nem tudom innen megmondani, hogy lesz-e eredménye, de nekem már sokszor sikerült adatokat lementeni vele. Elszöszmötöl vele egy darabig, de érdemes vele egy próbát tenni.
2012. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm.
2012. jún. 21. 06:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!