Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a gép? Lefagy,...

Miért fagy le a gép? Lefagy, akadozik a rendszer.

Figyelt kérdés

Sokszor használat közben a gép "nem válaszol". Próbáltam töredezettség-mentesítőt, vírusirtót, CCleanert is lefuttattam. CHKDSK se segít.


A másik problémám az ,hogy a VGA játék közben "kikapcsol" A használata leesik 0%-ra és az órajel is visszaáll 157 MHz-ra (HD5770). Egy idő után normálisan folytatódik az egész.

Nem melegszik túl, 90 fok is csak tesztekben szokott lenni. Játék közben nem megy 80 fölé.

A VGA-t most cseréltem, vettem egy 12-es és egy 8as ventit a gépbe, alaplap, RAM új.

A tápegység lehet hibás? (M-Tech 450W)

Újratelepítés sem oldja meg a problémát



2012. jún. 19. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kösd rá a gépet egy másik tápra és próbáld ki. Így látatlanban nem tudunk nagyon többet mondani. Amúgy igen, simán elképzelhető, hogy a táp rossz.
2012. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mástól lehet ilyen hiba?

leginkább a vga hibája idegesít

2012. jún. 19. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Zárd ki egyesével a lehetőségeket, ha a táp rendben van, nézd meg a VGA-t.
2012. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vga-t nem hinném, mert azt most cseréltem egy 9500gt-ről. Azzal is ugyanez volt a baj.
2012. jún. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!