Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xp Telepítés Windows 7 után....

Turbo0111 kérdése:

Xp Telepítés Windows 7 után. Hogyan?

Figyelt kérdés
Windows 7 van a gépemen de az xp-t szeretném feltenni.Már kírtam dvd-re egy xp sp3-mat.Elkezdtem telepíteni de amikor a telepítés végén újraindult a gép hibát írt ki hogy vmilyen fájl hiányzik.Másodszorra mikor akartam tlepíteni akkor be se bootolt csak fekete képernyő.Cd-re és kiírtam meg pendrivról is próbáltam de ott is ugyanez a gond.Mi lehet a baj ,hogy tudnám telepíteni?Mellesleg csak az xp-t nem bootolja a windows 7-et igen.Mi lehet a gond

2012. jún. 19. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán rossz a lemez.
2012. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, mert 2-szer próbáltam dvd-n egyszer CD-ről, meg egyszer pendriveról is.De mindegyiknál ez volt a gond.Pendriveról bootolt de mikor a telepítés végén újraindult a gép utána hibaüzenetetet írt ki.
2012. jún. 20. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!