Milyen pc-t vegyek?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék ami olcsó de mennek rajta ezek a játékok:,cod mw2,assasins creed2,test drive 1-2,dirt sorozat, nekem úgy is jó ha nekem kell össze rakni de tudni kell milyen RAM-om meg videókártyát vegyek bele lehetőleg a legolcsóbb módon vagy estleg még egy erősebb használt gép is jó ami jól működik és olcsó

2012. jún. 18. 15:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát a legolcsónbb. nem értek én ehhez xd
2012. jún. 18. 16:27
 12/13 anonim ***** válasza:

1.Vaterán SOHASE vegyél.

2.Prohradveren

3.Olcsobbat-on

4.8800gt használtan kb.:10.000 ezer de lehet olcsobban is :)

5.9400gt hasznátan kb.:8000-20.000 ezer ft. de szrencséd van akár olcsobban is

6.Ram: menny ki az ócska piacra és vegyél egyet 1GB -set akár 500FT.-ért hisz van aki azt se tudja mit árul !DE azér vigyázz!Itt találhatsz sok jó dolgot pl: komplett számítógépet olcsón s amikel belőle kiszeded ami nem eladod.Csak nézegess minden hol minden és a legolcsobbat vedd meg de ne a leggagyibbat!


Jó keresgélést ha baj van csak írj egy privát üzenetet :)!

2012. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ANdrass22 válasza:
Szia szerintem neked megfelelne egy WidowsXP.Persze ha azért a memória kártya is jó valamennyire. Hát a ramot azt nem tudom,szerintem 2gb ram megfelelne de ha sok vírust össze szed a gépet akkor mind1 hány ramos a gépedavírus az vírus,de ajánlok neked egy jó progit gép gyorsítás,és gép ellenőrzés illetve vírusok törlésére Advanced System Care de,ha belassul márnagyon akkor a smart defragot is ajánlom ez töredezettségmentesítő.Válaszom azért hosszú mert mikor énis vettem új gépet miden jó volt de a vírusok legyegítették.Jah és az advanced system caret havonta de hetente is elenőrizhetsz vele...
2012. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!