Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy csomó játéknál a "A Játék...

Egy csomó játéknál a "A Játék inicializálása nem sikerült (0xc0000005) "Hibával dob ki az indításkor. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam újratelepítéssel,és még akkor is ezt jelezte.Sztem 3 dolog jöhet szóba:1.A Registry-s fileokkal van gubanc.

2.A videokártya driverrel van a baj.(Egy amilo xi 2428as laptopot használok Nvidia GeForce 8600M GS videocardal)

3.A memóriával lehet gond.Állítólag,ha az utóbival van a gond akkor más hasonló üzenetet is kaptam volna...


A hiba 3 játéknál jött ki:Dead Space,Fallout 3,Far Cry 2.

A gép újratelepítése után jöttek ki.


2009. júl. 5. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak ezzekel van?probálj videokártyaigényes játékot probálni és ha fut normálisan(nem számít laggol mivel ha nem elég erős a karid minde játék laggol:)akor a videokártyát kizárhatod. a memóriánál má más üzenet is jönne tehát azzal sincs gubanc de ha minden képen ki akarod zárni akor egy memória igényes játékot probálj pl aminek 2 gb kell és ha fut akkor az is jó. a registy jöhet már szóba.Ez akkor jöt amikor újrateted?vagyis régebben ment? az ujratelepítésel minden törölödik a registryböl probáld meg újratenni azokat a programokat amikel futnia kell ha további bajod van szolj és privibe megadom az msn és kideritjük mi a difi(ismerem a dead spacet tehát kicsit tudok segiteni abba meg ha tudok másba is)sok sikert majd írd ha küldjem privibe 12/F (bocs a hellyesírásért tanulnom kell a gyórsírást a helyesírásal:))
2009. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nalam widnovs 7 ultival csinalta ezt ha neked is az van akkor ragd vissza az xp et mivel a 7 uj es ezert csomo jatek nem megy rajta varj vele egy fel evet azutan ragd vissza addig is jo ez az xp elvileg olyan fel ev mulva meglesz csinalva ugy a 7 meg lesz ra tobb jatek is de ha xp ed van akkor nem szoltam :)
2010. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!