Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok avi filmet átkódolni?

Hogy tudok avi filmet átkódolni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem torrentről egy avi formátumu filmet,rátettem pendrive-ra de nem játsza le, pedig másik ugyanilyen formátumu filmet lejátsza. Olvastam, hogy Format Factory-val át tudom kódolni. Azt szeretném megtudni, hogy hol tudom megnézni, hogy amit lejátszik filmnek, mi a kódolása és hogy a Format Factory-val hogyan tudom olyanná kódolni a "rossz" filmet. Válszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 12. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Média fájl információval megnézed, milyen kodekkel készült az a film, amelyiket vitt a lejátszód. Utána betöltöd a "rosszat" és átállítod a kodeket arra...

(kimenet beállításai...akár hangot is át kell kódolni)

2012. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent aviba...itt töltöd be, majd kimenet beállításai...
2012. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MediaInfo programmal megnézheted a letöltött állományt. Mindent részletesen kiír.


A Format Factory is nagyon jó konvertáló program, de én a Freemake szoftvereit ajánlanám. Nincs annyi beállítási lehetőség mint a Format Factory-ben, de a végeredmény így is tökéletes, és ez is ingyenes.

Letöltés :

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a Formatot választanád, intall indítása után várj néhány másodpecet, ne nyomj egyből next-et, mert majd beugrik egy Ask toolbar telepítési ajánlat....Na ezt ne telepítsd, minden pipát vegyél ki, csak utána Next!!!

[link]

2012. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Sikerült megcsinálnom:)
2012. jún. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!