Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ps2-n tudok filmet nézni?

Peti1992 kérdése:

Ps2-n tudok filmet nézni?

Figyelt kérdés
Nincs chippelve a ps2-m , csak a játékokbol nem birom elinditani csak az eredetit, vagy filmet se tudok lejátszani másoltat?

2012. jún. 10. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Abból is eredeti kell. De próbáld meg a másoltat a lényeg hogy DVD formátumú legyen és ne Avi vagy Divx de az akkor sem fog menni ha chippelve van de a softmod kártyával már bármilyen filmet és játékot akár másoltat is elindítasz vele.

Viszont ha olyan ps-ed van ami újabb fajta laposgép akkor lehet még az eredeti filmeket sem fogja elindítani. Nekem 2 ps2-esem van a régi chippelt de az új nem mivel laposgép és havertól vettem meg olcsón azon még az eredeti film sem indul el. És senki nem jön rá miért. Szóval nem feltétlen fognak rajta elindulni a filmek ezeket nem is arra tervezték hogy filmezz rajta hanem játsszál vele.

2012. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csák Norisz ***** válasza:
hát akk átbaszott a haverod már bocsánat. nekem is lapos gépem van az lejátsza az eredetit de az avi-t nem csak hogy ha softmodolod vagy chipeled.
2012. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!