Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus laptopon nem lehet...

Asus laptopon nem lehet filmet nézni?

Figyelt kérdés
Kicsit zavarban vagyok, hülye voltam és vettem egy asus laptopot, mert azt hittem lehet rajta filmezni netezni ilyesmi.. De persze nem! Elindítom a filmet de nem lehet nézni mert szaggat nem is kicsit. Vlc-t használok, de minden mással szar. Itt jön a jó rész, mikor elmondom hogy i7-es processzor, 8gb ram és 2gb-s videókártya van benne. Ez ilyen gyenge lenne? Játékoknál nincs baj. Driver mindenből legfrissebb.. Mit tegyek?
2012. márc. 4. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a gép gyenge, hanem a tulaja. Vidd el hozzáértőhöz, aki nem csak vakon kattint kettőt (telepítés), hanem képes arra is, hogy megfelelően beállítsa a lejátszódat.
2012. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsomkovacs ***** válasza:
Sokkal gyengébb Asus laptopom van, gond nélkül viszi a filmeket. (Igaz, én karbantartom is a rendszert, valamint megfelelően be is állítottam.) Tehát itt a hiba nem a gépben van.
2012. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Asztalon bedugva nézed?

Nekem másmilyen van, és asztalon okés volt, de vonaton nem... kiderült hogy egy idétlen rázkódásérzékelő program van rajta ami feszt megállította a vinyót, minden zötykölődésnél, de van benne olyan menüpont is, hogy az ismétlődő ütődéseket figyelmen kívül hagyja.... kikapcsoltama 3.14ba ezt a hülyeséget, és azóta tökéletes mindig minden...

2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy szemtelen fiú vírussal fertőzte meg a gépem ( persze nem direkt, de ez nem számít ). Nod32 szerencse hogy a gépemen van és semmit nem ér ! :D
2012. ápr. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!