Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kössem össze a mikrofon...

BoOy kérdése:

Hogyan kössem össze a mikrofon kábeleket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mikrofonom nemrég elszakadt és összeszeretném kötni. Szín a színnel én se vagyok hülye de van egy kis gond. A piros dugótól haladva a mikrofon felé réz -és kék színű réz található. (a rezek közt nincs szigetelés.) Miután elértük a mikrofont összeforrasztva a kék fehér a réz színű piros szigetelést kap.. és pont a forrasztásnál szakadt el és megszeretném úgy csinálni hogy forrasztás nélkül visszakötni. De mégsem akar hangot venni.. Valamit nem tudtok? Vagy ezt csak forrasztással lehet?

2012. jún. 11. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Forrasztás nélkül nem lehet visszakötni.

Ez nem cérna vazzeg.

2012. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Forrasztás nélkül erre nincs sok esély!
2012. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a vezeték minden egyes szála kap egy nagyon vékony festék/zománcszigetelést, ezt el kellene távolítani. A kötés viszont nagyon nem jó megoldás, mert olyan zaja lesz, hogy hihetetlen. Vagy próbáld meg visszaforrasztani, vagy ami talán a jobb megoldás, hogy kicseréled a vezetéket egy akármilyen boltban kapható kéteres hangszóróvezetékre. Ugyanott aprópénzért kapható jack dugó.
2012. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gyufával nem lehet? xD

Azért mert nincs nekem vagy ismerősömnek forrasztó... valahogy megpróbálom..

2012. jún. 11. 23:02
 5/5 anonim válasza:
na sikerült ? :D
2017. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!