Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni mikrofon...

Tudnátok segíteni mikrofon beállítással windows7-en?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig XP-m volt és most új gépem van és erre már a 7es van feltéve, igazából tetszik csak nem tudom mit kéne, már haverral is próbáltuk akinek win7-e van de nem sikerült. Skypeon a tesztelésnél nem hallani mikor visszaküldik csak súgást, TS3-on világít a gomb mikor nyomom a hotkeyt de nem hallani, viszont ha csak simán próbáljuk akkor visszahalljuk magunkat, meg TSen is az a csík ugrál mikor beszélünk a tesztnél, de a vezérlőpultnál nem. Realtek HD Audio Managerem van, először az elülső panel nem világított, aztán meg ebben a programban kipipáltam az "Előlapi jack-aljzat érzékelés letiltása" pontot, azóta legalább hallok a fülesen de én nem tudok beszélni. Légyszi valaki pontról pontra írja le köszi :D

2012. jún. 2. 22:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!