Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fölugrani a...

Hogyan lehet fölugrani a Counter strike Source- ban a magas ládákra?

Figyelt kérdés
Hello! Voltaképpen azt szeretném megtudni hogy a Counter Strike Source ban hogyan lehet fölugrani a magas ládákra- kövekre- konténerekre, vagyis olyan helyekre ahova sem sima ugrással, sem pedig ugrás+gugolás kombinációval nem lehet felugrani?Mi a technika? Próbáltam rákeresni de semmi okosat nem találtam erről. Az tuti hogy ezt meg lehet valósitani, mert láttam online játék közben hogy 1-1 játékos(nem Bot) meg tudja ezt csinálni csak épp arra nem jöttem rá hogy hogyan? A válaszokat előre is köszi.
2012. jún. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ők ismernek erre egy körbe vezető utat.

Gyakran lehet a környékén egy-egy adott helynek ügyes ugrásokkal egy feljárási módot találni.

2012. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nincs út sem semmi :) Adott pl. 2 nagy kődarab a de.Aztec-se pályán hátul a dupla ajtóval szemben. ott ugye az elsőre könnyen föl lehet ugrani de a másodikra nem(próbáld ki), a második kőkockáról, inkább igy irom föl lehet ugrani a a kőoszopokkal alátámasztott rész tetejére (mondhatnám balkonnak is), na ezt nemtudom hogyan csinálják? ez nem stratégiai játék vagy hasonló, itt arról van szó hogy vagy tudod vagy nem, sajnos én nem :)
2012. jún. 11. 20:44
 3/11 windows7 válasza:
Nyomd le a CTRL es probalj ugy ugrani nekem ugy megy!!!!!!!!!!
2012. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ugye 3 fajta láda van a pályákon:

1.simán fel lehet ugrani (lenyomva a Space-t/Szóközt)

2.Ugrás közben legugolsz( Szóköz-zel ugrás + Ctrl a levegőben)

3.Az a láda amire sem az első sem a második módon nem lehet fölugrani, csak ha a játékos trükközik mint például a szökelve ugrálásnál.Az érdekel hogy a 3. fajta ugrást hogyan kell végrehajtani?(biztosan meg lehet csinálni)

2012. jún. 23. 18:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt mindenhol máshogy kell.


Van olyan hely ahol a pályán teljesen máshol akár bugot vagy bármit kihasználva kell feljutni és onnan lehet átugrani.

2012. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 GoldenEaglePro válasza:
Melyik mapon?
2012. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Például a de_aztec?
2012. jún. 28. 02:03
 8/11 anonim válasza:
Az nem jut eszetekbe,hogy valaki leguggolt és felugrott róla?
2012. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem..Mivel ha többet játszanál online észrevennéd hogy sok szerveren a játékosok semlegesek egymás számára(ergó átszaladsz a társad testén) ily módon fel sem tudsz rá ugrani(mivel leesel, olyan minza ott sem lenne).
2012. okt. 26. 16:56
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a semmit.Rájöttem egyedül! Aki tudta hogyan kell fölugrani és nem válaszolt az értette a kérdés lényegét.Aki pedig nem ért vele eggyet annak csak annyit tanácsolok hogy próbáljon meg az alábbi képen feltüntetett ládák LEGTETEJÉRE fölugrani önerőből MÁS JÁTÉKOSTÁRS SEGITSÉGE NÉLKÜL. Kép: [link]

Map: De Dust2

2013. jan. 9. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!