Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tölt be a Max Payne 3?

Kuszko kérdése:

Miért nem tölt be a Max Payne 3?

Figyelt kérdés
Feltettem a játékot, minden oké, egészen amíg el nem indítom a játékot és nem nyomok egy entert, ekkora ugye bejön a Max Payne 3 felirat, alatta kicsibe hogy loading... de nem tölt be, mi lehet a baj?

2012. jún. 11. 11:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Mert egy faszxt vagy és pc-n játszol.

Bőrön úgy húz h csak na.

2012. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Csiß ***** válasza:
Én is szívtam vele egy napot mire elindult.Asszem az oldotta meg hogy felraktam egy reloaded cracket (és talán a social clibot is úra telepítettem).Annyi mindent kipróbáltam hogy nem is tudom mi oldotta meg xD
2012. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
a pc a legjobb! van mivel irányítani normálisan,szebb a grafika,és e mellet fejleszthető!! nem kell minden repülőgép karral irányítano borzalom a konzol!!!
2012. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Csiß ***** válasza:
Én is jobban szeretem a pc-t.De tény hogy ha megveszel egy játékot konzolra az tuti hogy el fog indulni gond nélkül.(nem fagy le / nem kapsz kék halált / nem lép ki minden hibaüzenet nélkül a játékból)
2012. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
az tuti,csak hogy agyon van butítva,csúnya! és írányithatatlan aki még is megtanulja frankón kezelni alig tud a gamere figyelni csak arra hogy lelőjön mindenkit a repülőgép karral:DD a másik meg ha összerakatsz egy frankó gépet szakemeberekkel akkor tutui hogy menni fog minden,meg legyenek fent a megfelelő programok!!
2012. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Csiß ***** válasza:
Milyen repülőgép karrol beszélün egyébként? xD Te keversz valamit szerintem :P
2012. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Csiß ***** válasza:
Azért egy xbox360 grafikát nem neveznék butítottnak / csúnyának :)
2012. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
pedig az, a pc s megjelenítéshez képest!! főleg egy HD tvn venni észre!
2012. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
meg hogy lehet egy fps játékot karral játszani?:DD szegények jól melléfogtatok!
2012. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Csiß ***** válasza:

"szegények jól melléfogtatok!"

Mégis évek óta játszanak fps-t konzolon ^^ Bár nekem már nincs konzolom de régen call of dutyt játszottam vele és nem volt probléma.

2012. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!