Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tölt be a számítógép...

Miért nem tölt be a számítógépem? :S

Figyelt kérdés
Ma este pár órára alvó állapotba helyeztem az Asus laptopomat, ám amikor hazaértem, már nem indult. Csodálkoztam is, hogy az indító gombbal kellett bekapcsolnom, mert határozottan emlékeztem, hogy csak alvóban volt. Az indítás után azonban teljesen fekete maradt a képernyő. Az indító dallamot rendesen hallottam, ám az indítási szöveg nem jelent meg, majd pár perc várakozás után újra elhangozott az indítási dallam. Mit tegyek? Köszi előre is!
2012. máj. 26. 23:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Sikerült beindítani, sokadik CTRL+ALT+DEL bill.kombináció lenyomásával. Ez mégis mi a sz*r? :D
2012. máj. 26. 23:35
 2/7 L.Thomas válasza:

Esetleg videokártya hiba ???

Ha a windows szignált hallottad akkor betöltött csak nem volt kép.....

2012. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondom, végül betöltött a kép is. Az első több próbálkozásnál újra és újra beindult a rendszer magától, de kép sosem volt látható.
2012. máj. 26. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerüen áttkapcsolt külsö monitorra

:)

2012. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magától? És akkor miért oldódott meg attól a gond, hogy kb 29x megnyomtam indulás közben a fentebb leírt kombinációt? Miután betöltött az indulóképernyő, azt írta ki amúgy a gép, hogy nem volt sikeres a windows korábbi leállítása blablabla...
2012. máj. 26. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:

persze hogy kiírja hiszen ha rákötöttél volna egy másik monitort akkor ot lett volna a kép és letudtad volna normális helyzetbe álitani

(persze itt nem a leállitásrol van szó)

2012. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most újra leraktam alvóba, de amikor be akartam indítani, megint nem jött be kép. Mit csináljak vele? Teljesen kétségbe vagyok esve :S
2012. máj. 27. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!