Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopomon lévő Win7 Ultimate...

Laptopomon lévő Win7 Ultimate N újratelepítése után nem tudok DVD-t írni. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Próbáltam már 4 programmal, az eredmény mindig ugyan az: hiba az írás közben. Mást nem ír ki, csak hogy nem sikerült. Tulajdonképpen el sem kezdi, több DVD-t is próbáltam már beletenni, egy se működött.

#DVD #Windows 7 #ulitmate N
2012. jún. 10. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy a rendszerújratelepítésnek ehhez semmi köze. Vagy az író, vagy a lemez nem oké. Ilyenkor szokás a fiókból előrángatni pár újraírható lemezt, és azokkal kísérletezni kicsit.
2012. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig működött :( Esetleg azzal lehet a gond, hogy AVI-t próbálok írni, lehet, hogy azzal van a baja? Át kell konvertálnom esetleg?
2012. jún. 10. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Se az írót, se a lemezt nem érdekli, hogy éppen mit akarsz ráírni. Neki csak adat.
2012. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most megpróbáltam ImgBurn-el, ezt írja ki:

[link]

Aztán ezt:

[link]


Hátha valakinek mond valamit, nekem sajnos semmit, nem értek hozzá.

2012. jún. 10. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Google első találata:


"If you receive the error "Invalid field in CDB, the device failed to respond properly, unable to recover or retry" while burning a copy or creating a DVD from video files it is most likely due to poor quality blank media or that the blank disc has been used previously but failed to complete the burning process and is no longer any good. It can also occur if the drive lacks compatibility with the DVD format (-R,+R,-RW,+RW) inserted. Other possibilities include not having sufficient power for the optical drive or a defective optical drive."


Éppen amit fentebb írtam. Rossz lemez vagy rossz író.

2012. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom akkor másik lemezzel, ha úgy sem sikerül, akkor az író halt meg. Mégegyszer köszi a segítséget :)
2012. jún. 14. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!