Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Avi-ból Mp4-et romlik-e a...

Avi-ból Mp4-et romlik-e a minőség?

Figyelt kérdés
mivel már kevés hely van a gépemen arra gondoltam hogy át konvertálom a filmjeimet mp4-re igy ugye kevesebb helyet foglalnának viszont aggódok a minőségük miatt.
2012. jún. 9. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem romlik, de mivel ne értesz hozzá, tehát automatikus beállításokat használnál lehet, hogy valamivel rosszabb lesz.

De egy hozzáértő kódoló még minimálisan jobb minőséget is tud csinálni, és mégis kisebb méretű lesz.

Amúgy ha sok videót konvertálnál át az nagyon sokáig tartani (egy film minimum 1 óra), szóval nem éri meg.

2012. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok filmet nem érdemes konvertálgatni, mert ahogy előttem írták, sokáig tart és hogy a minősége ne romoljon sokat, a mérete sem lesz sokkal kisebb. Abban viszont nincs igaza, hogy ne romolna a minősége. Minden újrakódolás minőségromlással jár. A jobb kódolóknál alig észrevehető, de romlik az biztos...
2012. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jenci ***** válasza:
A méret csökkentéssel automatikusan romlik a minőség is,hiszen tömöritesz.
2012. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó gép kell ahhoz hogy átkonvertálja 1 óra alatt.

Az én régi gépemmel: amd athlon 64 x2 4000+ 2.11GHz

3Gb ram

Jóval több.

2012. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsomkovacs ***** válasza:
Valamennyit romlik majd. Bár pl. a kamerás mozis felvételeknél nem hiszem, hogy sokat tudna még rontani. Inkább tölts le egy CCleanert, meg egy tömörítőprogramot. Tömörítsd azokat a fájlokat, amiket nem használsz.
2012. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!