Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Jézusom, iszonyatosan nem értek a gépekhez. Az lenne a kérésem, hogy valaki részletesen lépésről lépésre elmagyarázná nekem,(lehetőleg konyhanyelven :P) hogy hogyan kell a telómról a gépre átvinni adatokat(jelen esetben képeket) a netre (jelen esetben msn-re)? Légyszi úgy, hogy meg is értsem :D Fúú .. nagyon megköszönném :D Tényleg előre is köszi :) 13L
2012. jún. 8. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a technika telefonról telefonra változik, és még az se mindegy, milyen módon kötöd össze a kettőt.


Van bluetooth a gépedhez? Úgy lenne a legegyszerűbb.

2012. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többféleképpen lehetséges


Adatkábellel ami a telefonodhoz való,de ahhoz szükség lehet még egy driver-re ami arra kell hogy a géped felismerje a telefonodat(Anno én kaptam adatkábelt és driver lemezt is a telefonom mellé)


Egy másik lehetőség pedig a Bluetooth használata amit az első hozzászóló is mondott,számítógéphez lehet venni egy kis kiegészítőt amivel kapcsolatot lehet létesíteni telefonok között(amik támogatják a bluetooth-t)

2012. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval amit az előttem kommentelők írtak "noyhanyelvre lefordítva":

VAn a telefonodhoz(ha nem nagyon régi a telefon akkor kell lennie hozzá, de nem mindíg adnak) egy hosszú kábel...Van, hogy a töltőt lehet úgy szétszedni, hogy csak egy kábel legyen mindkét végén egy dugóval. NEm tudom, milyen tlefonod van, de a kábelnek azt a részét dugd bele a telefonodba ami bele illik, majd a kábel másik végét a gépbe kell dugnod. Ezután kiad majd egy kis ablakot a telefonod. (leírhatod ha eddig megvagy, hogy mit ír ki) de általában azt írja ki hogy, PC adattár, vagy számtógép...Lényeg hogy arra a kis feliratra menj amiben benne van a PC, meg a számítógép szó. Ha ez megvan ráléphetsz a telefonodra a gépedről. Vagyis Start menü->Sajátgép-> és menj arra a merevlemezre ami a telefonod..azaz van általában A,C,D,F és G meghajtó alapból..Menj arra ami új..Általában egy kis pendrive teteő a jele...SZóval arra menj ami eddig nem volt ott..

AZtán kiadja a telefonod tartalmát..Ott kiválasztod az adottképet, rákattintasz jobb egérgombbal, majd Másolás...

Rákatintasz mondjuk az asztalra(azaz lenyitsz mindent és a nagy számtógépes hátteredre rákattintasz jobb egérgombbal és rámész hogy: beillesztés...

Ezután megnyitod az MSN-t...belépsz abba a chat beszélgetésbe akinek el akarod küldeni a képet...Kimásolod az előbbi lépésekkel a képet és beilleszted annak akinek el akarod küldeni. Jobb egérgomb/Beillesztés...Majd elküldi ha elfogadja a másik emberke..Ennyi

Bocsi, ha túl résztelet esetleg,de nem tudom mennyire tudod ezeket:)

2012. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! :)
2012. jún. 9. 11:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!