Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit cseréljek ki a számítógépe...

Mit cseréljek ki a számítógépembe hogy élvezhetőbbek legyenek a játékok?

Figyelt kérdés
A játékok nagyon akadoznak kevés az FPS-em és szeretnék laggmentesen játszani.Nem akarok új gépet venni mert költséges ezért inkább cserélnék ki benne cuccokat.

2012. jún. 7. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább ne cserélj ki semmit


Szerinted mi honnan tudjuk hogy mit cseréljél ki ha nem írsz konfigot?

2012. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az alaplapot egy tábla szalonnára, vagy az egész gépet egy csöcsös maláj qrvára, az sokkal élvezhetőbb.


Esetleg írj konfigot és akkor értelmes választ is tudok adni.

2012. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kifelejtettem...

proci:3000+ 1.61 GHz

RAM: 1GB

system 32 bit

2012. jún. 7. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Na jó hagyjuk,hívj inkább egy szakembert.Hogy akarnál már kicserélni bármit is ha le se tudsz írni egy normális konfigot?
2012. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a RAM, milyen a videókártya, milyen az op.rendszer, milyen a proci típusa.
2012. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nagy Pávián válasza:
írd le minden adatot a gépedről és akkor talán tudunk segíteni, de átlagban vidikártyát, procit kell benne cserélni vagy még több ramot kell belerakni
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagy Pávián válasza:
Speccy ezzel a progival meg tudod nézni a géped adatait!
2012. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!