Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi wpa2 feltörése szótáras...

Wifi wpa2 feltörése szótáras támadás módszeren kívüli módszer kell cél hogy legyen net valahogy tudjak kapcsolódni. Begyűjtött monitorozott . Cap adattal esetleg valami más módszerrel tudom magam hitelesíteni?

Figyelt kérdés
WPA2-vel védett wifi routerekhez szeretnék kapcsolódni a cél hogy tudjak róluk netezni.Jelenleg monitor módban elfogom a küldött adatot aircrackel és szótáras visszafejtéssel próbálkozom.Nem a jelszó érdekel hanem hogy valahogy hitelesítsem magam a hálózaton tudjak kapcsolódni rá.Ez a szótáras módszer nem valami hatékony időigényes nagyon bizonytalan nem valami hatékony ez a találgatós módszer.Hatékonyabb gyorsabb módszert szeretnék akinek van tapasztalata kérem csak az írjon segítséget kérek nem felesleges hozzászólásokat.

2012. jún. 6. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És mennyit érne ez meg neked?
2012. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Időben sokat pénzben nem igen,jelenleg egy 2W os-erősítős wifi adapterről megy a dolog 10dbi-s antennával Signalking SK360000N ehhez kellett hozzá egy OmniPeek_RT2870V1.4.0.18 monitorozásra alkalmas driver aircrack 1.1 és 2.4 van hozzá még egy elcomsoft wirless security auditor,ez utóbbi nagyon lassú.Szótár alapján próbálkozni(brute force) nagyon reménytelen lassú és bizonytalan hatékonyabb módszer kellene a lényeg legyen vele net.Az aircrack sokkal gyorsabb de ez nem kombinál az elcomsoft meg csiga lassú és szótár alapján kísérletezni ez a dolog így elég reménytelennek tartom.Akinek van tapasztalata ezzel foglalkozik az sokat segítene ha írna ide pár sort hogy mint lehetne és hogyan megoldani.Töltöttem le szótárt és csináltam magam is szavak egymás alá szöveges dokumentumba majd .lst formátumban ment működik csak ez a módszer így eléggé reménytelen.A lényeg más módszer kellene nem ami szótár alapján találgat.
2012. jún. 6. 11:43
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Fizess elő netre b@zdmeg.
2012. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pj0tr ***** válasza:

Érdekes, hogy nem lehet jelenteni a kérdést a modiknak, mert 'már látta moderátor'.

Végülis tényleg nem para, hogy törvénysértésre készül és egy publikus oldalon kér hozzá segítséget...

2012. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha a kérdésre válaszolnátok segítséget kérek nem fölös hozzászólásokat.
2012. jún. 26. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a szótárazás és a brute force, amik a lehetőségeid. A szótárazás lassú, a brute force még lassabb. Más nemigen van.


De az amúgy ne zavarjon, hogy egy jelszóval védett nem nyilvános hálózatra engedély nélkül kapcsolódni BŰNCSELEKMÉNYNEK minősül...

2012. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én találtam még megoldásokat szótárazás és bruteforcon kívül


1.A Practical Message Falsi cation Attack

on WPA ez sajnos csak WPA TKIP el működik itt írnak róla


[link]


2.Evil Twin Method (AP,Router Hamisítás)

3.Internet felőli behatolás

4.WISP QSS trükkök

Akit érdekel nézegessen utána.Ahogy jobban utána néztem vannak másik megoldások is WPA WPA2 vel védett routerre nem csak a szótár és bruteforce.

2012. nov. 19. 23:32
 8/12 berci0852 válasza:
Talán próbálkozzál reaver-el.Ez az egy működő képes immel ámmal ithon,de ez is lehet 2 óra,meg lehet 2-3 nap is mire BINGO.A többi nem nagyon van a mi nyelvünkre kihegyezve.Vannak olyan cégek akik erre vannak szakosodva 30-40 TB-os txt-vel de az is inkább angol mint magyar.A txt-s törés csak akkór jön be ha telibe ugyan az ami a txt-ben van.Ha csak egy karakter nem stimmel bukta.Az egy két kattintásos WEP modszerre még várni kell egy kicsit.ill már VAN csak az még nem publikus a köznépnek.Addig is reaver...google
2014. febr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azóta többel is sikerrel jártam:

Egyiknél egy másik routeren keresztül jutottam be mert egy hálózaton voltak tökéletesen tudom használni 1MB/s és 700kb/s feltöltési sebességű WPA AES 10 perces művelet volt itt a routerből egyszerűen csak kikellett nézni a kezelőfelületről egy firefoxos show passwords pluginnel.

Megint Másiknál Wep törés.

Harmadiknál a gépről szereztem meg direktbe egy programmal a jelszót WPA2-psk egy 5mp es müvelet volt.

Negyediknél bejött egy bruteforce Elcomsoftal.

Ötödik hatodik hetedik 3 gép reaverrel (Xiaopan program segítségével)

Most még tanulom az Evil Twin methodust ami közeli routereknél titkosítástól függetlenül működik.

2 nél nem is kellett semmit feltörni

Ezek mind tökéletesen működnek és bármikor tudom őket használni. Szóval elvagyok látva internettel.A legjobbnál 1500 kilobájtos körüli letöltéssel megy minden.

Még sikerrel jártam port szkennerrel is 3 ba bejutottam csak az nem a környéken van így nem sokra megyek velük.A DHCP kérést kézi beállítással megcsináltam IP Cím,Alhálózati Maszk,DNS kiszolgálló, hogy ne legyen DHCP kérés és log róla.Beállítottam egy kevésbé feltűnő MAC címet a gépnek illetve egy számítógépnevet.2 Éve tökéletesen ingyen tudok netezni és még senki semmit nem vett észre.Még megspékeltem egy TOR al hogy titkosított legyen a kapcsolat hogy ne lehessen lehallgatni meg leszűrni dolgokat a kommunikációmból ha valaki ért hozzá. De a biztonság kedvéért letitkosítottam a merevlemezt is így ha bármikor van egy házkutatás vagy bármi gond a gép tartalmához nem fognak hozzáférni.Szóval se szótárazás se bruteforce igazán nem kellett mert szép lassan anélkül is sikerrel jártam.Földszinten kb 3 hálózat jön padláson nagy 24dbi-s Grid el kb 70-90db.Módosított hasonló MAC címmel számítógépnévvel mint a hálózaton lévő eszközök.Kézi beállítással használom hogy ne legyen DHCP-kérés TOR ral titkosítva és tökéletesen működik,senki eddik semmit nem vett észre.Még volt egy hasznos program a Cain ez elküldte a router jelszavakat is amikor belépett rá. Egyelőre ennyi majd még én is írok ha tudok még valamit.

2014. máj. 1. 21:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Akit érdekel a téma irok össze pár hasznos programot: aircrack 2.41 és 1.1 windowshoz, Elcomsoft Wireless Security Auditor Professional, inSSIDer,Advanced port scanner, Wireless Network Watcher,Cain and abel,Brutus AET 2,Firefoxhoz show_my_password plugin,TOR+Vidalia,DNS tunnelinghez: (iodine-0.6.0-rc1-win32, putty, openvpn,), macmakeup195d, XIAOPAN, TP-LINK QSS Application, VirtualBox,Backtrack,Linset Evil twinhez, wirelesskeyview, wzcook aircrack csomag része ez megszerzi a (Hex) kulcsot ha hozzáférünk a célszámítógéphez és ez ugyan úgy müködik mint ha a jelszót használnánk.Akit bövebben érdekel nézzen utána remélem segít.De aki okosat tud bátran írjon.
2014. máj. 1. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!