Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudok egy...

Hol és hogyan tudok egy illesztőprogram drivert törölni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fontos nagyon, hogy a típust jól nézd meg!! (Eszközkezelőben, vagy egyéb programmal.)

A gyártó oldalán mindig a legfrissebb van

drivers.hu is hasznos lehet..

Ha beírod a típust és azt, hogy driver a google-ba, akkor is kiadja a lehetőségeket..

Vannak spéci programok is pl: UniBlue DriverScanner 2009, ha nem akarod te keresgélni...

2009. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hoppá...elnéztem...

Törölni az eszközkezelőben tudod.

Minek a driver-ét szeretnéd leszedni? Biztos, hogy nem kell??

2009. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ehez a problémámhoz kéne de már nagyon nem tudom mit tegyek http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


már chipkészletet is raktam fel, eddig volt egy port amit nem ismert fel mostmár elvileg látja mindet mégsem tudom rendes csatlakozóval elérni a netet

2009. júl. 1. 14:42
 4/17 A kérdező kommentje:
és azért gondoltam hogy leszedem a modemes cdről feltett usb drivert és felrakom a alaplapi cdről az ethernet drivert dehát ezt elvileg már feltettem áhh már nagyon kivgaoyk ettől a szarságtól hogy ennyire nem tudom sehogy megoldani
2009. júl. 1. 14:45
 5/17 anonim ***** válasza:

Húha..elég érdekesen fogalmaztad meg...

S

zerintem a hálókártya driver-ét tedd újra..

ilyet még nem láttam..vibrál a kép??? Tök durva!


A Hz szám a monitoron úgy a jó, ha minél magasabb érték, mert a szemet kevésbé rontja..(a másodpercenkénti képfrissítések számát jelenti)

2009. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A gépről egy pár adatot is írhatnál...modem típusa, op-rendszer, hálókártya típusa...meg ilyenek..
2009. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hálókártya drivere...hmm..hol találom én azt meg? nem tudom amit adtak az alaplaphoz cd-t felraktam róla a drivereket hangot stb. de most akkor ezt megkeresni letörölni újra felrakni, reménykedni hogy fel is ismeri és nem baszakszik..áhh..:(((
2009. júl. 1. 14:51
 8/17 A kérdező kommentje:
tuti nem tudom. de azt sem hogy miért vibrál a kép ha bedugok egy nyamvadt usb csatlakozót
2009. júl. 1. 14:51
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülye kérdés, de biztos, hogy az összes feltett...leszedett driver jó verzió?? Elég egyetlen számot vagy betűt elnézni....

Amúgy az USB-s megoldás érdekelne..az meg hogy jött össze??

USB-n megy a net a gépre???

2009. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Minden driver adatát az eszközkezelőben találod meg, ami a vezérlőpultban van..

jobb gomb és tulajdonságok a megfelelő eszközön...

2009. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!