Minecraft hack?

Figyelt kérdés

Minecraft 1.2.5 multiplayer-hez van valami hack?

Plz Linket üzibe?


2012. jún. 2. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

X-Ray mod, látod az érceket föld alatt (diamondhoz remek, szerókon is megy :D)

[link]

2012. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösszi csak am hogy kell fel teni? xD
2012. jún. 2. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Beírod keresőbe hogy "%appdata%"

.minecraft

bin

és találsz egy minecraft nevű mappát amit winrar-al megtudsz nyitni (vagy még sok más progival)

És oda simán bemásolod ami található a mod mappájában kibontás után, és töröld a meta inf nevű mappát.

2012. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 3. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

-.-

Ettől sokkot tudok kapni...

Nem az, hogy szeretném ezt meg azt csinálni, mert magamtól nem tudom, vagy valami, nem, csak annyi, hogy hogy lehet csalni... Ez neked az élvezet? Csalni? Ennyire a véredben van, hogy nem azt kérdezed, hogy, hogy juthatsz cuccokhoz, hanem csak annyit, hogy, hogy lehet csalni, mert ennyire ki vagy éhezve, mert nem bírod tovább, hogy becsületesen játssz?

(FIGYELEM! Többszörösen összetett mondat hangzott el. Elemezze akár 15 percig ha kell és csak utána reagáljon rá! Megértését köszönöm.)

2012. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SithLord válasza:
28%
Én tudok egyet minecraft hack! nem átverés komoly linket adok én töltöttem fel! Fly, Xray, NoFalling... Ez szerintem csak 1.2.5-re jó, de nem biztos!!! Segítség: megnyitod a RAR file-t és a Minecraft.jar filet bele rakod a C:\Documents and Settings\User\Application Data\.hu-minecraft.net\bin helyre vagy C:\Documents and Settings\User\Application Data\.minecraft\bin helyre! nem tudom nektek melyik minecraft van mert ha a Colos22-s akkor az első kell! de ha másmijen akkor a második. Ennyi! Köszönöm a megtekintést sok szerencsét! A menüjét a BalCtrl-el lehet előhozni játék közben. Beállitást is játék közben de ESC-et kell nyomni! Ott van olyan, hogy Platinum options és abba kell! Sok szerencsét! Skype: costhhun123
2012. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pares924 válasza:
hali nekem nem működik valamért tán azért mert 12.2? vagy más gond? mitkell nyomni a játékba h mennyen?
2012. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12.2?
2012. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 elitser válasza:
NodusUpdate
2013. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!