Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok átváltani windows...

Hogyan tudok átváltani windows 7-ről xp-re?

Figyelt kérdés
pendrive-ról bootolni nem enged a laptop, és a cd meghajtó rossz, csak a gépről tudnám megoldani a telepítést, de mint köztudott a win 7 nem engedi, hogy régebbi windowst tegyünk fel..Ki lehet valahogy cselezni ezt a rendszert? Vagy hogy tudok xp-t fel tenni rá?

2012. máj. 29. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy nem enged?
2012. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt érti ez alatt, hogy ha beteszi futó windows alatt a telepítő

CD-t, akkor nem lehet felrakni a XP-t. Bootolni nem tud se CD-ről se pendrive-ról... Hát ez szívás...

2012. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy gondolatolvasó vagy, de inkább várjuk meg, hogy a kérdező mit mond.
2012. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gondolatolvasó, csak a leírt szöveget el tudom olvasni:

"de mint köztudott a win 7 nem engedi, hogy régebbi windowst tegyünk fel" e mellé jön az hogy nem tud bootolni, mert ezt is leírta, tehát logikus, hogy úgy akarja feltenni, hogy oprendszer alatt beteszi az XP lemezét és akkor az kiírja, hogy régebbi verziót az újra nem tehet fel. Aki egy kicsit ért hozzá annak ez egyértelmű...

2012. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak elnéztél el egy i betűt. (Ennyit az olvasási képességről...) A "nem enged" és a "nem engedi" között van különbség, én erre kérdeztem rá: "pendrive-ról bootolni nem enged a laptop". Ugrálás helyett várd meg, mit mond a kérdező.
2012. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan egy "i" betűn lovagolsz egy internetes oldalon, ahol minden rengeteg kérdező egy értelmes mondatot nem tud leírni és tele vannak a kérdések és a válaszok rövidítésekkel és elütésekkel. Viccelsz ugye??

Enged vagy engedi, szerinted van különbség??

Ha igen akkor írj megoldást ez enged és az engedi szót tartalmazó mondatra is...

2012. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"ahol minden rengeteg kérdező"


TESSÉK.. :))

2012. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lovagolok semmin, csak rávilágítottam, hogy próbálsz okosnak látszani, közben meg fel sem fogtad, mit kérdeztem. Mellesleg nem is tőled.
2012. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor várjuk a kérdező reagálását...
2012. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt értem az alatt, hogy a win7 nem engedi, hogy elindítom daemon toolsal az xp-t és nem engedi telepíteni, pendrive-ról meg úgy nem enged, hogy biosban átállítom, hogy onnan bootoljon, csak gagyi a laptop és csak akkor indítja el a pendrive-t amikor már elindult a rendszer, tehát a pendrive is kiesett....van még a cd meghajtó, ami bepörgeti a lemezt, de nem tudja egyik lemezt sem beolvasni mert rossz...szóval maradt a gépről telepítés...azt szeretném valamely módon megoldani
2012. máj. 30. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!