Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a neve/hol találom meg a...

Mi a neve/hol találom meg a neten azt a régi windows játékot, amiben úrhajókat kellett szétlőni. (? )

Figyelt kérdés
Egyedül voltam egy kis kék hajóval, az ellenfél pedig azt hiszem 10 piros hajóval. Ilyen kis négyzetek között kellett manőverezni. A háttér fekete volt, a négyzetek szürkék (azt hiszem). Régi játék, régi grafikával.
2012. máj. 29. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
És az ellenfél meg egy hölgyhajó volt? Ezer ilyen játék van, ennyiből nem lehet megmondani
2012. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hölgyhajó? nem, mindegyik hajó ugyanúgy néz ki, csak az ellenfél piros, az enyém kék.

Mindegy, hátha valakinek beugrik....

2012. máj. 29. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Úrhajó mellé jár hölgyhajó is, nem?


Írhatnál a játékmenetről, a pontosabb kinézetről, satöbbi. Minél több részletet tudsz, annál esélyesebb, hogy valakinek beugrik.

2012. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jójójó... na elgépeltem :)

Pontosabb játékmenet? Hát manőverezel a kis négyzetek között és lelövöd az ellenfeleket. Ha mindet sikerült, akkor megkapod ugyanazt a pályát újra és újra, az ellenfelek gyorsabbak lesznek, a "lövedékek" gyorsabban repülnek. Ennyi mutatja azt, hogy nehezebb szinten vagy. Mint a tetrisben, felgyorsul.

Kinézetről.. jobb oldalt egy panelen mutatja, hogy hányadik szinten vagy és hány életed van még.

A négyzetek a pályán úgy helyezkednek el, mint itt:

[link]

Bocsánat, csak ezt az illúziókeltő képet találtam. De ez a lényeg. Csak ott a háttér fekete a négyzetek pedig szürkék, és a köztük lévő kis folyosókon lehet közlekedni.

2012. máj. 29. 14:08
 5/5 nax° ***** válasza:
az Aforce nevu jatekot keresed.
2012. máj. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!