Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez meg miféle fájl akar lenni?

Ez meg miféle fájl akar lenni?

Figyelt kérdés

ncore-ról töltöttem le ezt a zeneszámot (szóval biztos nem vírusos), elvileg mp3 formátumú (és gyakorlatilag is), de nem lehet lejátszani Windows Media Playerrel, és mikor rákattintottam jobb egérgombbal, ez jött ki: [link]

Ilyet még nem láttam o.O Valaki esetleg meg tudná mondani mégis mi a rák ez?



2012. máj. 19. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is leszedtem, nálam minden gond nélkül lejátsza..
2012. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És neked van BS a gépeden?
2012. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem szoktam használni,de most tettem fel.

BS-el is megy.

2012. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja még annyit,hogyha "Lejátszás BS.Player-rel"-t nyomok akkor nem játsza le,viszont ha "Sorbaállítás BS.Player-ben"-t nyomok akkor minden gond nélkül viszi.
2012. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
a Total Commanderrel legalább bejött egy olyan, hogy választhattam programot, mivel játssza le és mikor kiválasztottam a WMP-t akkor betette a lejátszási listába, amit előtte nem tett meg, de még így sem játssza le, kiírja h hibát észlelt:/
2012. máj. 19. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!