Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül belépnem a...

Miért nem sikerül belépnem a Biosba laptoppal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo Thinkpad T61-es laptopom amivel úgy tudok belépni a biosba hogy kezdésnél megnyomom a Thinkvantage billentyűt utána pedig az F1-t és ezzel már bent kéne lennem,de tőlem eztán is jelszót kér -.-

Nem lopott gépről van szó csak használtról amihez úgy látszik elfelejtettek jelszót adni.:



2012. máj. 17. 15:14
 1/7 Csiß ***** válasza:

"amihez úgy látszik elfelejtettek jelszót adni.:"


Meg is válaszoltad a saját kérdésedet! +1 neked

2012. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló


Most akkor vigyem vissza oda ahol vettem és kérjem el az ipsétől a jelszót? Esetleg itthon nem lehetne valamivel ezt feloldani? Mondjuk valami progi vagy ilyesmi.

Mert ez így k*rva gáz szerintem :/

2012. máj. 17. 15:34
 3/7 Csiß ***** válasza:
Esetleg keress rá guglin hogy lehet resetelni a bios beállításokat.Jobb ötletem sajnos nincs xP
2012. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiß ***** válasza:
Vagy ja..Hívd fel telefonon ha ismered / tudod a számát és kérd el a passt :) Az is megoldás lehet
2012. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csiß ***** válasza:
vagy ez: (angol) [link]
2012. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Bios beállításokat egy kis akkumulátor tartja, ez az asztali PC-nél egy gombelem az alaplapon.

A laptopokban nem tudom milyen van és hol található, de ha ki bírod belőle szedni, akkor elveszti az összes bios beállítást, és az alapbeállításokkal fog utána elindulni. ( bios jelszó nélkül természetesen)

2012. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.válaszoló


Ma kaptam vissza a szervizből és nem fogod elhinni,de sajnálattal közölték velem hogy az elem kivétel sem használ és csak azért nem mert a lenovo thinkpad gépeknél ez jóval problémásabb mint más laptopoknál.

2012. jún. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!