Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefonhoz kéne wifi jelszó,...

Telefonhoz kéne wifi jelszó, ha laptoppal feltöröm, a jelszót is megtudom?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tiéd a wifi, meg tudod nézni a jelszót a router beállításaiban (192.168.1.1), és a telefonhoz is meg tudod adni. Ha nem tudod a jelszót valamiért, akkor reseteld.


Ha nem a tiéd, akkor nem kell törögetni.

2012. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

+1 elsőnek.


Más wifijével ne szórakozz, a sajátodat pedig meg is tudod nézni akár.

2012. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért akarnám a saját wifimet feltörni?...xd munkahelyi lenne, melyen a főnökök egész nap neteznek...nekünk meg még szünetben sem lehet...de minde1, sok itt az erkölcscsősz, kiknek nyilván minden program és alkalmazás eredeti melyet használnak:D...
2012. ápr. 19. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ezzel az elvvel bármilyen szabályt, törvényt át lehet lépni, hiszen ha más is lop, te is lophatsz (ha mást is megbüntetnek a hálózatba törésért, téged is meg fognak).

Bár a mostani kérdések alapján az emberek már nem tudnak érvényesülni hack, cheat, keylogger, vagy bármilyen tisztességtelen eszköz nélkül. Csak mert lehetőséged van rá, nem teheted meg, hiszen az utcán sétálva is meg tudnál ütni bárkit, mégsem fogod mert tilos.


Munkahelyre dolgozni jár az ember, nem netezni. Bármilyen módon kapcsolódsz a (titkosított) hálózatra, azt látni fogják a routerben. Onnan a lehetőségeik: utánajárnak az IP-címnek, és kirúgnak, feljelentenek. Vagy MAC-szűrést állítanak be, és akkor többet nem kapcsolódsz oda, csak az engedélyezett gépek.

2012. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

+1 megint. :)


Amúgy valóban, ha sikerül is, ész fogják venni és repülsz a cégtől.

Jó mondjuk lehet esetben pert nem akasztanak a nyakadba bónuszként...


Amúgy van kis különbség a legális/illegális program használat és az informatikai rendszerbe történő jogtalan behatolás között, még a jogban is.

(Nem mellesleg én nagyon nagy többségben legálisan használom a programokat.

Windows 7-et biztosított az egyetem, minden másból pedig van ingyenes alternatív program is, sőt ezeket jobban is szeretem.

De a laptopomon például linux van, teljesen ingyen szoftverekkel.

Egyedül filmekből szoktam letölteni, de ha jó, akkor moziba is megyek/beszerzem...)

2012. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!